Úvod »» Vložky do bot s turmalínem - pánské


        

Vložky do bot s turmalínem - pánské

Green World

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 132033
naše cena bez DPH: 260 Kč
naše cena s DPH (21 %):
315 Kč

Kompletní specifikace

„Stárne-li kořen stromu, pak rychle stárne i samotný strom“ – tato čínská lidová moudrost dokládá důležitost nohou pro člověka, vždyť naše nohy to jsou „kořeny“ našeho těla.

 

V jedné z části čínského lékařského pojednání s názvem Huangdi neijing je krátce nastíněna teorie masáže chodidel: „…na ploše chodidla jsou tisíce nervových zakončení, které mají reflexní vliv na celkový stav člověka, pozitivně ovlivňují různé orgány." Odtud pochází název "reflexní terapie“, což je přírodní, efektivní a bezpečná metoda léčby založená na masáži chodidel. Kniha popisuje umístění aktivních bodů na chodidlech. Základem masáže nohou s cílem stimulovaní reflexních zón jsou takové jevy, jako zlepšení krevního oběhu a regulace nervového vedení, a to zase má pozitivní vliv na činnost všech orgánů, obnovuje jejich funkci, zmírňuje chronický únavový syndrom a zlepšuje celkový zdravotní stav. Díky tomu přichází pocit vnitřní pohody a zlepšení zdraví.

 

Turmalínové vložky jsou vyráběny na bázi tkaniny se specifickým povrchem s krystaly turmalínu, který při chůzi vylučuje mikroproud, záporné ionty, dlouhovlnné infračervené paprsky. To přispívá k rozšiřování kapilár, stimuluje krevní oběh, aktivuje buňky, urychluje látkovou výměnu a zvyšuje odolnost těla vůči vzniku nemoci, stabilizuje činnost nervového systému a vytváří teplotní efekt.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňují zápachu a odstraňují ho, dobře absorbují vlhkost, jsou prodyšné, což umožňuje chodidlům "dýchat", mají antibakteriální účinek, nedeformují se, nedráždí kůži, ohřívají chodidla v zimě a chladí v létě. Díky unikátní struktuře vložek se provádí  masáž chodidel, která má dopad na energetické kanály a biologicky aktivní body, což zlepšuje mikrocirkulaci v dolních končetinách, brání rozvoji onemocnění nejen chodidla a nohy, ale i dalších orgánů a systémů.

Při chůzi s vložkami je  působení na chodidla podobné akupresuře prsty a akupunktuře v čínské medicíně.

Turmalínové vložky se doporučují při chronických kardiovaskulárních a neurologických onemocněních, při oslabené imunitě, poruchách trávicího traktu, při nespavostí, gynekologických a urologických onemocněních. Tyto vložky jsou schopny poskytnout účinnou pomoc při artritidě, bolestech v oblasti Achillovy šlachy a zmírnit průběh revmatoidní artritidy.

Zdravotní masážní vložky s turmalínem se výborně hodí všem lidem a nemají žádné kontraindikace. Jsou doporučovány starším stejně jako mladým lidem, zabývajícím se jak fyzickou, tak i duševní prácí.

Dejte si do bot vložky a užívejte si chůzi