Úvod »» Turmalínové rukavice


        

Turmalínové rukavice

Green World

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 132060
naše cena bez DPH: 520 Kč
naše cena s DPH (21 %):
629 Kč

Kompletní specifikace

zlepšuje periferní oběh vašich rukou

Složení: 100% polypropylénové magnetické vlákno s účinkem magnetického záření a daleko-spektrálního infračerveného zářeni

Magnetický vlákno - je to textilní materiál, který má hojivé účinky kvůli magnetickému záření. Látka  je jemný na dotek, nedráždí pokožku, nepřitahuje kovové předměty, ale zároveň má magnetické vlastnosti stanovené VCR.

Tato měkká a pohodlná tkanina, má antibakteriální účinky a má dvojitý účinek na zdraví. Dlouhodobé nošení turmalínových rukavic zlepšuje periferní oběh vašich rukou, aktivuje tkáňové buňky, urychlují metabolismus a zlepšuje stav pokožky. Také rukavice uchovávají ruce v teple, mají protizánětlivý a analgetický účinek, odstraňuje vlhkost a odstranit nepříjemný zápach.

Indikace:

1. Zdravým lidem pro každodenní péči o vaše ruce.

2. Rukavice máji pomocné účinky a snižuje příznaky, jako je bolest v rukou, necitlivost v rukou, vysušení nebo popraskání kůže rukou, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidních onemocnění rukou.

3. Chrání ruce před UV zářením.

4. Urychluje hojení ran na rukou a kloubů bez jizev.

Působení turmalínových rukavic:

1. Magnetická terapie: vyplňuje deficit magnetických siločar, které vzniklych v důsledku vyčerpání magnetického pole Země, stejně jako překážky, které vytvářejí kabelové přechody a výškové budovy. Obnovuje průchodnosti meridiánů lidského těla, zmírňuje otoky a zmírňuje bolesti, rozptyluje krevní stáze a stimuluje krevní oběh. Magnetické siločáry jsou rovnoměrně působí na tělo, tím pádem utvářejí efektivní magnetické pole, které má mírný masážní účinek na akupunkturní body. Protínání těchto  magnetických siločáru z magnetickými siločáry lidského těla vytváří mikroproud 0,06 mikroampérů, který aktivuje buňky, snižuje viskozitu krve a zvyšuje metabolismus.

2. Zářeni infračerveného spektra: absorbující teplo vznikající v lidském těle, rukavice generuji záření dalekého infračervené spektru 8-15 mikronů. To znamená, že vzniká vibrační tření mezi molekulami a atomy, v důsledků čeho se vytvoří teplo. Infračervené paprsky vyzařované dalekým spektrem podporuje relaxaci hladkého svalstva cév, dilataci cév, urychlují se krevní oběh, aktivuje buňky, zlepšuje se  přísun kyslíku a živin, a taky se přispívá ke zlepšení metabolismu.

3. Antibakteriální funkce: Vzhledem k tomu, že tkáň vytváří infračervené spektrum záření, má nulovou vlhkost, se do značné míry omezuje růst bakterií, takže tkanina má vynikající antibakteriální účinky. Rukavice mají nejen antibakteriální účinek, ale také dobrou prodyšnost.

Poznámka:

Nejsou léčivým prostředkem nebo zdravotnickým zařízením, činí měkký a pomalý uzdravující účinek. Dlouhodobé nošení  na sobě bude postupně přispívat ke zlepšení zdrávi.

Péče:

Praní při teplotě nepřesahující 40 stupňů, použije jemné praní

Nežehlit;

Nebělit;

Nesušte na slunci a vysokou teplotou